השיטה שלנו

about
אסתר בן זיקרי וחברתה במרוקו בדרך לקולנוע

פוש אפ לחיים היא שיטה למימוש חכמת נשים. בבסיס השיטה מצויה ההכרה בכך שכל אשה ניחנה בחוכמה טבעית, אשר במקרים רבים לא מגיעה לכדי מימוש, בגלל נסיבות חייה או עקב העדר תמיכה והכוונה. באמצעות שימוש בכלים אימוניים ברורים ויעילים, מאפשרת השיטה לנשים, בכל גיל ובכל שלב בחיים, לגלות את היכולות האינטואיטיביות הללו ולהשתמש בהן כדי לנוע קדימה ולהגשים מטרות ושאיפות, ללא תלות בגורמים חיצוניים.

פוש אפ לחיים פותחה על ידי ירדנה ויאטר, מאמנת, מנחת סדנאות ומדריכת מאמנים. לפני כעשור, אחרי למעלה מעשרים שנות עבודה בביטוח הלאומי, חשתי שאני לא מממשת את יכולותיי והחלטתי לבצע שינוי בחיי. התפטרתי, למדתי אימון והתחלתי לטפל ולהדריך קבוצות במסגרות שונות.

שמונה שנים מאוחר יותר, אחרי שליוויתי למעלה ממאה מתאמנים, החלה להתגבש אצלי התובנה שניתן לקיים פעילות אימונית בגובה העיניים, ללא צורך בסיסמאות.

במקביל, הבנתי שחייתי אימון עוד לפני שלמדתי את התחום באופן רשמי ושזוהי יכולת מולדת, אשר יש רק לאתר וללטש. כשניסיתי להתחקות אחר המקור ליכולותיי, הבנתי שאימי היא המפתח להבנתן.

לקריאה נוספת על התהליך שעברתי מ"עובדת מדינה" למייסדת שיטת "פוש אפ לחיים" היכנסו לבלוג

ללא השכלה או כתובת לייעוץ ותמיכה, ולמרות שהתגוררנו בשכונת מצוקה, גידלה אימי אותי ואת שבעת אחיי מתוך אמונה עמוקה ביכולתם להצליח. העצות ומשפטי העידוד שלה היו פשוטים, ברורים וחיוביים והיוו בסיס לאמונה העצמית שלי בעצמי וביכולותיי, במהלך כל חייה. חוכמת הנשים האינטואיטיבית של אמי ז"ל היא שאיפשרה לי לנהל את הבית לפי עקרונות האימון ולהעניק לילדיי כלים אימוניים, ללא שהכרתי את התחום.

הרצון לאפשר לנשים נוספות לרתום את יכולותיהן הטבעיות כדי לשנות את חייהן, בכוחות עצמן, הוביל אותי לפתח את שיטת פוש אפ לחיים. כדי להנגיש את השיטה לכל אשה, באשר היא, יצרתי סדרה בת חמישה מפגשים בלבד, אשר מתמקדת בבחינה עצמית חיובית ומעניקה את הבסיס לבניית אמון עצמי וליצירת תנועה בחיים. נשים אשר מעוניינות להמשיך ולפתח את יכולותיהן, מוזמנות להשתתף בשתי סדרות המשך, גם הן בנות חמישה מפגשים, אשר בוחנות את מערכות היחסים עם הסביבה ועם המטרות שאנו מציבים לעצמנו.

אני מזמינה נשים בכל גיל ובכל שלב בחיים להעניק לעצמן חיים טובים, שלמים ומלאים יותר. יחד, נגלה את הכוחות שטמונים בכל אחת ונלמד איך להשתמש בהם כדי להגשים שאיפות אישיות, משפחתיות ומקצועיות.

להזמנת סדנאות וקבלת עידכונים מהבלוג הירשמי כאן: