איך תתחילי את השינוי?

בואי להרצאה "דברים שלמדתי מהנשים בחיי" כדי לקבל השראה וטעימה מהסדנה

הרצאת הדגל שלנו מצוינת להשראה, לטעימה מהסדנה, לערבי נשים ומקומות עבודה.
ההרצאה "דברים שלמדת מהנשים בחיי" היא הרצאה חווייתית, שמתחילה בחשיפת סיפור החיים האישי שלי ואיך הוא הביא אותי אל הבלתי אפשרי. נמשיך בחשיפת שבט הנשים הפרטי שיש לכל אישה, שבט חשוב ביותר שמקיף ומלווה אותה לאורך כל חייה. נצלול למסע בין-דורי ולידע הקדום של הנשים שעוטפות את החיים שלכן. נראה את החוכמה הפשוטה והנגישה של הנשים בחיים שלכן, שגיבשה והפכה אתכן למי שאתן היום, ונחשוף איך השפיעו הנשים האלה על ההחלטות שקיבלתן בחיים. נראה האם אתן יכולות לבחור אחרת למרות התבניות המחשבתיות שמוטמעות בכן, נחקור את תחומי האחריות שלנו, הבחירות וההחלטות שלנו.

נצא למסע מרתק של שעתיים, מתובל בהרבה הומור, תבונה, כלים ותובנות אימוניות, תרגילים (רק למי שתרצה), והכל בגובה העיניים!

בדילמה? בואי למפגש פוקוס: אימון חד פעמי

מפגש פוקוס הוא אימון חד פעמי. הוא מתאים לך אם עברת תהליך אימון בעבר, או אם את נמצאת בהתלבטות/דילמה ורוצה התבוננות של אדם ניטרלי מבחוץ כדי לקבל ייעוץ והכוונה. מתלבטת אם לעזוב את העבודה? לשנות מקצוע? ללמוד משהו חדש?

אשמח לשבת איתך, להתמקד, ולהוציא אותך עם ארגז כלים להתמודדות עם הסיטואציה ולמצוא את הכיוון הרצוי לחייך.

המפגש הוא אישי, אחת על אחת, וכולו ממוקד בך ובבעיה שלך.

לקביעת אימון חד פעמי לחצי כאן

בואי לעשות שינוי באחת-על-אחת: אימון אישי

אימון אישי הוא תהליך של למידה והתפתחות באמצעות ליווי ותמיכה של המאומנת, צעד אחר צעד, עד להשגת המטרות האישיות או המקצועיות שלך. האימון האישי מתבצע בקליניקה, אחת על אחת, ומלווה אותך בקצב שמתאים לך .

לקביעת אימון אישי לחצי כאן

בואי לקבל כוחות והשראה מכוח הקבוצה: סדנת PushUp לחיים

סדנת PushUp לחיים נולדה כדי להעביר את המשתתפות בסדנה תהליך של אימון בקבוצה, לקדם כל אחת מהמקום בו היא נמצאת כרגע ולנוע לכיוון המטרות והשאיפות האישיות של כל אחת ואחת.

בסדנה נתבונן פנימה, נכיר בעצמנו זוויות שלא הכרנו לפני כן, נרכוש כלים ותובנות אימוניות. מהמקום הזה, נראה כיצד הביטחון העצמי שלנו מתחזק ואנו מוצאות כוחות לעשות מה שאנחנו אוהבות ולא רק מה שחייבות, כוחות שיקדמו אותך לכל מקום שרק תרצי.

בסדנה נפתח יכולת להסתכל אחרת על הסביבה והחיים שלנו, יכולת שתשפר משמעותית את איכות החיים שלך ותפתור אותך מדפוסי חשיבה שהבעיות שלך הן חיצוניות ובלתי נשלטות, כי נובעות מהבעל, הבוס, הילדים, או כל דבר אחר בסביבה שלך.

הסדנה נערכת בקבוצה של נשים בלבד, מערך המעצים את התהליך. כמו שנראה בסדנה, כאשר שבט של נשים נפגשות וחוברות יחד, הדינמיקה הקבוצתית היא מופלאה ומרפאת: היא מאפשרות להיחשף, פותחת כיווני מחשבה שונים ומגוונים, יוצרת ערבות הדדית וכוח אדיר.
הסדנאות מתקיימות בפריסה ארצית, מירושלים עד לרמת גן ורחובות.

 למידע על הסדנאות הבאות היכנסי לכאן

לא בטוחה במה לבחור? התקשרי אלי 02-5836249 ירדנה

להזמנת סדנאות וקבלת עידכונים מהבלוג הירשמי כאן: