נועה @ 10/03/2016 07:34
5/5

אני הגעתי לירדנה לפני חצי שנה בערך בעקבות המלצות מאוד מאוד חמות. הגעתי מתוך סוג של משברון קטן, כשהייתי צריכה קצת לחפש את עצמי ובמשך חמישה חודשיים אני יכולה להגיד שמצאתי ואני בדרך למצוא. אני יכולה להגיד שאני כבר מסתכלת על העולם בצורה אחרת, אני כבר במקום אחר לגמרי מהנקודת התחלה. אני ממליצה בחום. אני מאוד הייתי סקפטית לגבי תהליכי אימון ולא כ"כ האמנתי ואמרתי מה אני אזרוק את כל הצרות שלי על בן אדם אחד, מה כבר הוא יודע. אם אני עשיתי את זה וזה השפיע, אז אין על ירדנה. אני רואה את עצמי ממשיכה איתה עוד הרבה.

מירה @ 10/03/2016 07:34
5/5

אני 6 שנים באימון אישי אצל ירדנה. הגעתי אליה בן אדם אחר לגמרי: חסר ביטחון, לא מאמינה בעצמי, לא אוהבת את עצמי. מהיום שאני אצלה היא שינתה לי את הצורת חשיבה, היא הרימה לי את הביטחון, נהייתי יותר חזקה, לא חיה לפי הרצונות של האחרים. אני עושה מה שאני רוצה, מה שטוב לי, לדאוג קודם לעצמי, לשאוף למטרות שלי גם אם זה קשה וגם אם יש קשיים ונפילות, לא להישבר ולהתייאש.
ירדנה אצלי כל הזמן זמינה 24 /7, אם זה בלילה אם זה ביום אני יכולה להתייעץ איתה. היא כועסת עלי כשצריך, מתווה לי את הדרך ומוציאה ממני קליפות שלאט לאט אני מגלה אותם כמה אני שווה וכמה כוחות יש בי שלא היו קיימים בי. היא ניתבה לי דרך בתקופה הכי קשה של הגירושים, הייתה שם בשבילי, הרימה אותי, אספה אותי מהמקום הכי נמוך כשכולם כעסו עלי, והצלחתי בזכותה להתמודד מול כולם ולעמוד בראש מורם ולא להשפיל את עצמי ולא לתת לאנשים לדרוך עלי, והיום אני במקום שאני יודעת בדיוק מה אני רוצה, אני יודעת לאן אני רוצה ללכת, אני יודעת מה אני רוצה מעצמי, מה אני רוצה מהבן זוג שלי, לאיזה שאיפות אני רוצה להגיע. מומלץ ביותר! היא אישיות מדהימה מדהימה, היא לב רחב היא מקסימה, חמה, אוהבת, תומכת, מעודדת, כועסת… באמת היא מעל הכל בשבילי ירדנה. מומלץ ביותר.

יעל הבה @ 10/03/2016 07:33
5/5

חברים, אני שמחה לשתף אתכם שהשתתפתי בסדנאות האלה. הן תרמו לי המון, לא משהו שאפשר להסביר, זה פשוט משנה בך משהו מבפנים, גורם לך "להתעורר" ולהתעסק בעיקר. אין מישהו שהגיע ולא נהנה, שיתף, פתח את ליבו, והמדריכה האהובה עלי בעולם. נרשמתי מסקרנות, והסדנה נתנה לי דרך חיים! פתחה לי אופקים סגורים! אומץ! ממליצה לכולם!!!

סיגלית @ 10/03/2016 07:32
5/5

נרשמתי לסדנה כדי לקבל כלים בדרך להגשמת הייעוד שלי ולגלות דרכם דברים חדשים על עצמי ועל הסביבה. הסדנא אפשרה לי להביט פנימה לזהות את המקומות שבהם הכלים שנלמדו יעזרו לי בדרך להגשמה. כמו כן, קבלתי כלים פרקטיים להתמודדות עם האני שלי מול הייעוד שלי וכלים לתקשורת נכונה עם הסביבה, שבזכותה ניתן להגשים יעדים שונים בחיי המשפחה הקריירה והעצמי. ירדנה מעבירה את הסדנא מהמקום הפנימי המזדהה המבין הקשוב המכיל ויחד עם זאת הפרקטי. תובנות החיים ונשמה שנפגשים יחד. על כן אני ממליצה לכל אדם ששואף להגשים שמרגיש שעדיין לא ממש את הייעוד שלו שרוצה לקבל כלים לתקשורת בריאה עם הסביבה המבוססת על הקשבה אמפטיה אמון ואסרטיביות, שמוכן לקלף את הקליפות ולהביט עמוק פנימה ולפרוץ את איזור הנוחות. זה המקום. בהצלחה

שולי @ 10/03/2016 07:32
5/5

נרשמתי לסדנא, כי הייתי בדיכאון בגלל מות אימי שנפטרה בפתאומיות. אני והיא היינו ממש קרובות, כל יום נפגשות, יוצאות לקניות, בתי קפה, מגיעה אלי תמיד, ופתאום היא איננה וחלל גדול של ריקנות וחוסר מעשיה, ולא היה לי טוב עם עצמי, אז חברה משותפת סיפרה לי על ירדנה, שנפתחת סדנא וכדאי לי ללכת, זה ישנה את מצבך. שתבינו, הסדנא בירושלים ואני מכפר סבא, ואכן גיליתי את ירדנה המקסימה באופיה ובמעשיה והיא החדירה לי את הרצון והמוטיבציה להצליח לקום ולעמוד על הרגליים, להיות יציבה, להמשיך ולעשות דברים שאני אוהבת, פשוט לחיות מחדש, להכיר אנשים, לממש את עצמי בעשייה ברצון למלא את הרייקנות שהיה לי, דרך הסדנא שהעבירה לי, נתנה לי כלים, לימדה אותי לראות את הדברים אחרת לגבי עשייה, אנשים, תקשורת ועוד ועוד. בעקבות הסדנא גיליתי על עצמי דברים שלא האמנתי שאני יכולה ליישם במשפחה, בעבודה ובכלל ביום יום. אין ספק שכל אחד צריך ללכת לסדנאות כאלה, זה מביא תועלת לחיים, גם לגברים וגם לנשים וגם לזוגיות. אני שמחה שהגעתי לסדנא, הכרתי בנות מקסימות. חבל שלא מימשתי את כל הסדנא, ואני שמחה שכיף גם לכם עם ירדנה, והשכלתן מדרך העשייה שלה, דרך השיטה שלה.

ורד @ 09/20/2016 09:49
5/5

נרשמתי לסדנה כי הסתקרנתי. הייתי בפתיחה והתלהבתי מהעוצמה ומההתלהבות של ירדנה והייתי חייבת לענות לעצמי על השאלה – מה עוד סדנא יכולה להועיל לי אחרי כל כך הרבה סדנאות שהייתי וחוויתי? התשובה היתה שהסדנה נתנה לי כלים להסתכל לעצמי בתוך הנשמה. היא נתנה לי אומץ לקום ולעשות מעשים, והיא נתנה לי אופק חדש לקום ולעשות מעשים ולהתקדם. אני ממליצה על הסדנה של ירדנה לכל נשות ישראל שרוצות להשמיע את קולן ולהראות שהן שוות! כי אחרי הסדנה, הקול שלי והאמונה בעצמי היו כל כך גדולים, והייתי רוצה שכולם יחוו את החוויה המשמעותית שבסדנה זו.

חגית @ 10/03/2016 07:35
5/5

שמי חגית. אני מכירה את ירדנה מס' שנים. פניתי אליה לאימון אישי ועדיין עוברת אצלה תהליך מדהים. הגעתי אליה לאחר גירושין לא פשוטים עם בטחון עצמי ירוד, אמונות וכאחת שמרגישה "התגרשתי, תהיה לי בעיה למצוא בן זוג, לא אוכל להתקדם בחיים, לא יכולה לשכור דירה עם שני בני הקטנים לבד" ועוד הרבה לא יכולה כאלו…. בעזרת האימון עם המסטרית הצלחתי להתגבר על מרבית הקשיים.
אחד הקשיים הגדולים שלי היה לשכור דירה לבד ולעזוב את בית הוריי עם כל הקשיים הכלכליים והחובות שהגרוש השאיר אותי איתם לבד עם שני זעטוטים קטנים. בעזרת האימון הצלחתי ובימים אלו ממש חתמתי על חידוש החוזה פעם חמישית!!!
היום אני מאמינה שאני מתנה לכל גבר שאני איתו ולא להיפך, גבר שירצה אותי צריך "למות עלי" ולקבל אותי עם כל החבילה שלי ולקבל אותי כפי שאני… בזכות האימון מ"גרושה עם שניים" שאף אחד לא יקבל לעבודה שווה, עזבתי מקום שלא העריך אותי לאחר 14 שנות עבודה ממורמרות ומצאתי מקום חדש. אומנם עברתי שם משבר ופוטרתי, אך גם מזה צמחתי ולמדתי ולא התפשרתי והתחלתי לקבל זימונים ממעסיקים במקומות מכובדים וטובים. לאחר 3 חודשים התקבלתי לעבודה חדשה ועכשיו אני סוגרת שם שנה.
למדתי תקשורת נכונה מה היא ושצריך לדבר על דברים שמפריעים ולא לטאטא מתחת לשטיח. להכל יש פתרון! בגדול האימון עם גב' ירדנה הנכבדה נתן, נותן ויתן לי כלים להתמודדויות בחיים והבנתי שאין חלום שאי אפשר להגשים. יש לא רוצה, אין לא יכול! בעזרת חיזוקיה, אהבתה ותמיכתה, האמונה שלי בי וגם הערות בונות וירידות עלי ועל מעשיי לעיתים, הגעתי למקומות שפעם היו בגדר משאלה…
שבוע מבורך עם המון אהבה.

רוני @ 10/03/2016 07:34
5/5
אני הגעתי לירדנה אחרי שאמא שלי המליצה לי ללכת אליה. הייתי אחרי פרידה מאוד קשה והיא ממש הרימה אותי למעלה, נתנה לי כוחות כשבאמת לא יכלתי לקום מהמיטה, והיא פתאום פשוט הביאה לי סטירה שפתאום הבנתי שאני הרבה יותר שווה ממה שבאמת חשבתי. היא נתנה לי כלים לבוא ולדעת להתמודד עם הדברים, לבוא להסתכל על דברים בצורה שונה, מכל היבט אפשרי, כאילו לא רק מבחינת זוגיות. עם המשפחה, ההורים, עם החברות, דרכים לחיים, לבחירות שהייתי צריכה לקבל. אני באמת ממליצה בחום, היא מדהימה. היא באה ונותנת לך את המקום שלה ומראה לך מהנקודה שלה איפה היא הייתה ואיפה היא הגיעה וזה נותן לך עוד יותר פוש למעלה לבוא ולהגיד "אני יכולה אני גם יכולה", לא משנה באיזה נקודה אתה נמצא בחיים.אתה יכול להגיע הכי רחוק שרק אפשר אז באמת באהבה גדולה. אני ממליצה לכולם לבוא ולראות איזה מדהימה היא.
שירי @ 10/03/2016 07:33
5/5
אני הגעתי לירדנה כשדודה שלי המליצה לי. הייתי במשבר מאוד גדול בחיים והרגשתי שאני באמת בלי כלום. הגעתי מאוד סקפטית, אמרתי "מה כבר היא יכולה לעזור לי?" אני חושבת שיצאתי אחרי שנתיים מחוזקת פיזית ומנטלית. במילה אחת, היא פשוט גרמה לי להעצמה. כל החוזק הנפשי שקיבלתי ממנה, כל התהליך, אם זה היה למצוא את הרגעי משבר והנקודות נפילה ולהתמודד איתן, להתייחס אליהן ולטפל בהן ולא להתעלם ומשם בעצם באה הצמיחה, וזאת הייתה תמיכה 24 שעות ביממה. היא תמיד הייתה שם וידעה לתת את הסטירות לחי שצריך, אם צריך להתעורר או להתנער. אני מאוד ממליצה על התוכנית ועל ירדנה. ירדנה משפרת את כל איכות החיים בכל הספק שאפשר, אם זה בעבודה ואם זה עם הבן זוג והחברים והמשפחה ובכלל בכל מקום שאתה ניגש אליו היום, אתה יודע להגיע מנקודת מבט אחרת.
סוזאן @ 10/03/2016 07:33
5/5
אני הדוגמה החיה לחשיבות הסדנה וליישום שלה. אצלי זה היה בקשר לעבודה ולוויתור שלי על התפקיד. בכל השיחות שניהלתי מול הדרגים הבכירים ראיתי לנגד עיניי את מה שלמדתי: מי אני, גלגל החיים של העבודה, מה אני, מה החלומות שלי ולאן אני רוצה להגיע בעבודה. מה החוזקות שלי? האם אני אתן שירמסו אותי כאדם או כאישה? המלצתי ואמשיך להמליץ לנשים שאפגוש. כשתשמעו את הסיפור תבינו כמה כח קיבלתי ובעיקר כח נשי מול גבר כוחני שחשב שיושבת מולו אישה פחדנית שתציית לכל מה שהוא אומר כי אחרת "הוא ימרר לי את החיים". אבל הראתי לו שלא רק שלא פחדתי, אלא הבאתי אותו מול המנכ"ל שיאמר את הדברים לזכותו, יאמר שהוא לא הכחיש שאמר. אני מבינה שזו הייתה השליחות שלי. זעזעתי את המשרד והענקתי כח לאחרים, שהבינו שאפשר אחרת וחזרתי למקומי. לעולם לא לפחד.
כרמית @ 10/03/2016 07:32
5/5
הסדנא פתחה והדגישה דברים בי טובים שצריך להעצים ורעים שצריך לעבוד עליהם, והרבה יותר מודעות לסובבים אותי וליחס שלי אליהם. מומלץ לכל אחד – אישה וגבר כאחד. תודה ירדנה על הכל
דליה אורן @ 10/03/2016 07:31
5/5
הסדנה נתנה לי להביט לתוך עצמי מזוויות נוספות וכן להבין טוב יותר את הסובבים אותי. הסדנא הזו היא מתנה לחיים, לאדם שבתוכנו. חוץ מזה, היה תענוג להכיר בנות מקסימות.
איריס לדר
5/5
נרשמתי לסדנה אחרי שהתרשמתי ממפגש ההיכרות, אבל לא ידעתי לקראת מה אני הולכת ולא הבנתי על מה תהיה הסדנא. ירדנה הציעה שאבוא ואנסה ומיד התחברתי לזה. אליה ולכל הקבוצה. אהבתי את הכימיה, הזרימה, התכנים והמשחקים הקטנים. הסדנא נתנה לי כמה כיווני מחשבה על עצמי ויצאתי ממנה מחוזקת. היא תרמה לי הרבה, ואני ממליצה לכל אחת להתנסות בה. שבוע נפלא לכולן.
גליה @ 10/03/2016 07:34
5/5
ירדנה יקרה! מההכרות האישית שזכיתי כמתנה לחיים להכיר אישה מדהימה ומיוחדת במינה, שנוגעת בכל אחת ואחת במקומות הכי כואבים. כמו שאת אומרת, כאבי הגדילה שלי. והגדולה שלך לעשות את זה מעוררת אצלי הערצה והתרגשות שהגעתי בדיוק למקום הנכון ובזמן הנכון. מחכה להמשך איתך וממליצה לכל אחת לחוות. ירדנה, את השראה.
טלי @ 10/03/2016 07:34
5/5
ירדנה היא נשמה ענקית. יש לה המון ניסיון חיים והרבה ניסיון מקצועי באימון. מי שהולך להתאמן אצל ירדנה עובר אצלה סדנאות , מקבל תמיכה, כלים, גב, כנפיים. ירדנה פשוט נותנת כ"כ הרבה וגם היא נותנת בעיטה כשצריך. עם ירדנה אני הצבתי לעצמי מטרות, עבדתי על כל מיני קשיים שיש לי והתמודדתי עם שאלות לא פשוטות שהיא שאלה אותי והרבה פעמים לא היו לי תשובות לשאלות. הייתי צריכה לחזור הביתה ולבחוש בעצמי ולראות בדיוק מה מוביל אותי, ממה אני צריכה להתנתק, מה אני צריכה לשנות. עברתי שינוי מאוד מאוד גדול בתפיסה שלי וכל פעם חזרתי הביתה וניסיתי לברר עם עצמי ועם המשפחה ועם בן הזוג שלי. זאת עבודת עומק מאוד מאוד גדולה לעשות עם ירדנה את העבודה שאני עושה איתה והיא נותנת לי הרבה כוחות, בעיקר הרבה כוחות ותקווה ואמונה בעצמי שעם המטרות שאני מציבה לעצמי, השמיים הם הגבול.
חנה @ 10/03/2016 07:33
5/5
ירדנה היקרה, תודה על מפגשים מיוחדים ומעצימים, על הזכות להכירך וללמוד ממך. מאחלת לך הרבה אושר שפע ושמחה.
רויטל @ 10/03/2016 07:33
5/5
רציתי פעם אחת לעשות משהו בשביל עצמי, לנפש. לכן נרשמתי לסדנה של ירדנה. היא נתנה לי כוחות לשנות ומודעות עצמית שלא ידעתי שקיימת. מומלץ לכל אישה.
שרית @ 10/03/2016 07:33
5/5
הסדנא גרמה לי להכיר בחולשות ובחוזקות שלי, לעבוד על מה שצריך ולשמר את מה שצריך. ממליצה בחום לכל בנאדם. אוהבת מאוד
הדר @ 09/28/2016 07:30
5/5
ירדנה המדהימה! אין לי מספיק מילים כדי לכתוב כמה חוללת ועודך מחוללת שינוי בחיי. תודה על מי שאת, עם האותנטיות והדיבור ה"דוגרי" שלך שלא חוששת להגיד במילים את מה שאני חושבת רק במסתורי לבי. אוהבת!

להזמנת סדנאות וקבלת עידכונים מהבלוג הירשמי כאן: